Upravit stránku

"Nevydařené" lyžování ve Špindlu

To jsme si takhle řekli, že by bylo fajn vyrazit si po letech alespoň na jeden den zalyžovat.

Vřele doporučuji ráno před odjezdem ověřit, zda je předpověď počasí lyžování nakloněna.

Výšlap na Potštejn

Jaro začalo vystrkovat růžky, tak přece nebudeme sedět doma a vyrazili jsme na výlet. Tentokrát na Potštejn, a že byl hrad ještě zavřený vůbec nevadilo.

Lovecký zámeček Rohoznice

Venku to začalo vypadat jako na jaře, a tak jsme s Áďou sbalili foťáky, naši psici Nelly tentokrát nechali doma a vyrazili na výlet. Tentokrát na doporučení se stal naším cílem zchátralý lovecký zámeček Rohoznice.

Zimní focení s Pájou

Při nedávné procházce přírodou v okolí Lázní Bohdaneč, jsme s Áďou potkali spoustu fotogenických míst ale sníh nikde. A tak když ještě o pár dní později na pár chvil sníh napadl, rychle jsme toho využili s rusovlasou Pájou a vyrazili něco cvaknout. No nakonec jsme nacvakali plnou kartu a tady je jen malá ukázka z toho co vzniklo.

Výlet - okolí města Lázně Bohdaneč

To ten sníh moc nevydržel  

Měli jsme s přítelkyní Áďou v úmyslu využít čerstvě napadeného sněhu a v lesích, které se nachází poblíž Lázní Bohdaneč nafotit nějaký portréty. No a ono tam nic nezůstalo.
Celé dopoledně jsem v práci koukal z okna, jak všechno taje. Takže z toho byla nakonec jen procházka ale aspoň něco málo cvaknout nakonec podařilo, abychom se nevraceli s prázdnou.

Svatební veletrh Brno - 2018

Tak my jsme tady a čekáme na Vás! Přijďte si zarezervovat fotografy na svatbu s veletržní slevou 10%
#svatbyfotoduo #fotokostyal

Černobíle to taky jde

Po čase zase něco černobílého. To mě prostě baví  Kolikrát mám i nutkání oprášit svou starou kinofilmovou zrcadlovku a vrátit se ke kořenům. No uvidíme. Možná časem.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti