Upravit stránku

Ono se totiž může stát - stejně jako nám - že bude foukat tak silný vítr, že lanovky budou mimo provoz. No nedá se nic dělat, už jsem byli ve Špindlu, tak jsem zvolil procházku po modré turistické - současně běžkařské - směr Labská bouda.

Výlet to byl nakonec parádní, v lese na nás vítr nemohl. V půlce cesty nás sice zastavila cedule "Lavinová oblast" a dál jsme tedy nepokračovali ale místo toho se z lesa vynořili 2 příjemní lidičkové, kteří nám poradili ať jdem po stopách odkud přišli, že tam horolezci prošlápli cestičku k ledopádu.

No nádhera to byla, stačilo se klikatě dostat 2x přes potok, vyškrábat se po zledovatělém svahu ale podívaná parádní. Měli jsme i dobré načasování, při sestupu zpět už se nahoru hrnulo spousta lidí, kteří by na celkovém dojmu z majestátnosti místa hodně ubrali.

Takže z nevydařeného lyžování, stal se vydařený výlet :-)

Jo a k fotkám, jelikož jsme jeli lyžovat původně, tak fotovýbavu jsem netahal - takže je to všechno focený na Xiaomi Redmi 5A a prohnaný přes Lightroom :-P

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti