Upravit stránku

Tak trochu jsme doufali, že současně najdeme nějaké nové lokace na focení portrétů, ale místo toho jsme se kochali přírodou a sem tam něco cvakli. Nakonec nás mrzelo, že jsme psici Nelly nechali doma ale aspoň byly volný ruce na foťák.

Auto jsme nechali za obcí Rohoznice u lesa a pokračovali dál po lesní cestě. Je to tu celkem frekventované ale měli jsme štěstí, v okolí zrovna nebylo živé duše a tak na nás mohla dýchnout romantika, když jsme se kolem malého rybníčku blížili k zámečku. Tyčí se na kopci na rybníkem uprostřed paloučku ale nájezdem vandalů a vlivem počasí už z jeho slávy zbylo pramálo. Člověk i tak může jen představovat, jak to tu mohlo vypadat, když se panstvo sjelo na hon.
Nějakou chvíli jsme se přece jen nostalgicky zdrželi a pokračovali dál okolním lesem, tak trochu mimo cesty až jsem se vyloupli zase u auta.

Jelikož začalo být nevlídno a smrákalo se, odpískali jsme nedělní poobědový výlet za ukončený. Tak příště už to snad bude s počasím lepší :-)

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti